5+KK Ládví

Ve výstavbě!

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme novostavbu RD s garancí konečné kupní ceny po celou dobu výstavby až po její kolaudaci léto roku 2023. Představujeme samostatnou levou jednotku dvoupodlažního domu o dvou bytových jednotkách typu Clematis 5+kk/G s užitnou plochou 113 m2 a garáží 16 m2, se samostatným vchodem a zahradou o výměře 734 m2, v obci Ládví, okr. Praha-východ. Na jaře tohoto roku bylo vydáno stavební povolení a stavba byla zahájena v září 2022. Pravá polovina má již svého majitele. Cena je za jednu bytovou jednotku. Dům se nabízí jako dokončená stavba do finální podoby na klíč, včetně oplocení ze tří stran. Klientské změny jsou možné dle stadia výstavby. 

Dům samotný je zděnou stavbou, postavený na betonové desce. Dispozice domu je rozdělena do dvou podlaží, přičemž v 1.NP je obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu domu. V obývacím pokoji je rovněž příprava pro krbová kamna nebo krb. Primárním zdrojem vytápění je elektrokotel s deskovými radiátory. K nebytovým částem pak patří kotelna a garáž integrovaná do domu. Na patře je také samostatné wc a sklad. Ve 2.NP jsou čtyři ložnice a koupelna s wc. Dům je napojen na všechny dostupné IS - vodu, kanalizaci a elektřinu. Energetická náročnost domu je úsporná s označením „B“. Střecha domu proti vizualizacím bude v červené barvě. 

Dům Clematis byl jedním z nejžádannějších RD v již úspěšně dokončeném projektu. Doba výstavby domu je 12 měsíců od podpisu Smlouvy o dílo. Obec Ládví je velmi dobře přístupnou obcí s pravidelným spojením do větších měst. Je zde základní občanská vybavenost a možnost mnoha aktivit. Cesta do Prahy cca 30 min. Autobusová zastávka je přímo u pozemku. Možné financování hypotečním úvěrem.

Cena: 8 300 000 Kč

Vizualizace a půdorysy zde.

Fotografie z výstavby zde

AKTUÁLNÍ PROJEKTY 

 

DOPRODANÉ PROJEKTY

 

Kontakt

SIG Development, s.r.o. Kancelář:
Rovná 1332
251 68, Sulice - Želivec

Sídlo:
Na dolinách 1272/41
140 00 Praha– Nusle
+420 602 602 988 klobouckova.sig@gmail.com