Individuální stavby dle PROJEKTU klienta

Kromě našich typových domů nabízíme i stavby dle Vašeho projektu! Máte konkrétní představu o podobě Vašeho nového domu? Nebo máte dokonce již vlastní projektovou dokumentaci? Postavíme Vám dům na míru dle Vašich požadavků! Nabízíme zároveň možnost využít služeb našich vlastních projektantů, kteří Vám pomohou dům navrhnout. Pro výstavbu takového domu můžete využít jak vlastní pozemek, tak některou z námi nabízených lokalit.

Pro více informaci se obraťte na uvedené kontakty.

Rodinný dům - Chocerady

Tato studie řeší návrh moderního rodinného domu na stavební parcele situované v údolí řeky Sázavy v obci Chocerady. Nový dům jednoduchého vzhledu bude sloužit rodině s dětmi a měl by nabízet dostatečný prostor pro každého jejího člena.

Dům o zastavěné ploše 176 m2 má dvě obytná podlaží. Přístup do domu je navržen od ulice, ze severu, z úrovně terénu přímo do horního podlaží. Vedle hlavního vchodu umístěného ve východní polovině půdorysu je v západní situován vjezd do garáže integrované v domě a dále vjezd na kryté stání rovněž komponované jako součást základní kvádrové hmoty domu.
Více zde

AKTUÁLNÍ PROJEKTY 

 

DOPRODANÉ PROJEKTY

 

Kontakt

SIG Development, s.r.o. Kancelář:
Rovná 1332
251 68, Sulice - Želivec

Sídlo:
Na dolinách 1272/41
140 00 Praha– Nusle
+420 602 602 988 klobouckova.sig@gmail.com